DYNOFLEX

Przezroczysta poliuretanowa folia ochronna na szybę czołową

DYNOflex to najwyższej jakości folia ochronna firmy STEK na przednią szybę

DYNOflex to nowa, opatentowana przez firmę STEK. Folia na przednią szybę z TPU, która zapewnia doskonałą ochronę przed odpryskami, zadrapaniami i plamami, dzięki czemu szyba Twojego samochodu pozostanie w idealnym stanie niezależnie od sposobu jego użytkowania.

DYNOflex Przezroczysta poliuretanowa folia ochronna na szybę czołową. Folia pomaga właścicielom pojazdów znacznie zmniejszyć ryzyko wymiany drogich szyb. Dzięki najszybszemu na rynku procesowi instalacji, montaż foli przypomina instalację folii PPF. Optyczna przejrzystość zapewnia nienaruszony wygląd.

Przednia szyba jest jedną z najbardziej wrażliwych części samochodu

Dzięki DYNOflex można zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając jednocześnie najlepszą możliwą ochronę. Folia pomaga właścicielom pojazdów znacznie zmniejszyć ryzyko wymiany drogich szyb. Optyczna przejrzystość zapewnia nienaruszony wygląd. DYNOflex to nowa, opatentowana przez firmę STEK folia na przednią szybę z TPU, która zapewnia doskonałą ochronę przed odpryskami, zadrapaniami i plamami, dzięki czemu Twój samochód będzie wyglądał jak nowy każdego dnia

Dlaczego warto wybrać

przeźroczystość

Właściwości hydrofobowe

Warstwa samoregenerująca

Warstwa samoregenerująca

Gwarancja 1 rok

przeźroczystość

Właściwości hydrofobowe

Warstwa samoregenerująca

Warstwa samoregenerująca

Gwarancja 1 rok

Galeria

STEK POLAND Sp. z o.o. Św. Filipa 23/3 , Kraków 31-150