Ochronne folie na reflektory STEK

Nasze folie LPF (Light Protection Film) to luksusowa ochronna PPF zaprojektowana w celu ochrony reflektorów samochodowych i poprawy ich wyglądu. Folie ochronne STEK oferowane w czterech odcieniach DYNOshade, DYNOsmoke, DYNOshadow i DYNOfancy, które zapewniają ochronę i niepowtarzalny wygląd reflektorów, świateł przeciwmgielnych i tylnych. Dzięki zastosowaniu technologii DYNO top-coat, codzienne zagrożenia na drodze, takie jak pęknięcia kamieni, kwaśne plamy, owadów i ptasich odchodów, blaknięcie spowodowane zanieczyszczeniem środowiska, zarysowania powierzchni należą już do przeszłości.

DYNOshade

Folia PPF do reflektorów lekko przyciemniająca

Gwarancja 7 lat

DYNOshade daje pięknie przyciemnione światło, tworząc subtelną różnicę, która chroni i wzmacnia zarówno soczewki, jak i obudowę. Na niektórych reflektorach folia DYNOshade ma niebieski odcień

DYNOshadow

Folia PPF do reflektorów średnio przyciemniająca

Gwarancja 7 lat

DYNOshadow oferuje średnią ciemność z pięknym odcieniem węgla drzewnego. Idealny dla osób pragnących uzyskać gładki i dojrzały wygląd, ale nie tak ciemny jak DYNOsmoke.

DYNOsmoke

Najciemniejsza folia STEK do reflektorów

Gwarancja 7 lat

DYNOsmoke to najciemniejsza opcja dla tych, którzy szukają solidnego wyglądu swoich świateł. Idealny do stonowania chromowanych obudów lub dodania niepowtarzalnego charakteru reflektorom, światłom tylnym i kierunkowskazom.

DYNOfancy

Ekskluzywny styl sportowy i JDM dla twoich reflektorów

Gwarancja 7 lat

Folia ochronna reflektorów DYNOfancy to kolorowa folia z termoplastycznego poliuretanu (TPU), której powierzchnia pokryta jest specjalną warstwą wierzchnią. Zmienia ona kolor reflektora z białego na żółty, jednocześnie zapewnia optymalną ochronę reflektorów.