Szkolenie z aplikacjifolii ochronnych PPF

Опануй сучасну та високоприбуткову професію в автомобільній сфері

Długotrwały efekt hydrofobowy

W oparciu o nasze umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie z folią PPF pragniemy przestawić pakiet szkoleniowy z zakresu aplikacji.

Odporność na agresywną chemię

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy nie tylko merytorycznej, ale przede wszystkim praktycznej.

idealnie przezroczysta
folia

Aplikacja PPF to dość skomplikowany i wymagający proces, przez co głównie stawiamy na szkolenia indywidualne, nie grupowe.

Dlaczego warto wybrać

персональне начання

- Każdy z uczestników poczuje się jak zawodowiec – ma do dyspozycji tylko dla siebie wszystkie narzędzia jakimi pracują na co dzień profesjonalni aplikatorzy folii. Do dyspozycji są pełnowymiarowe makiety elementów aut zróżnicowane pod kątem trudności w oklejaniu oraz prawdziwe demo samochody od wymagających kształtach

- Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia

корпоративне навчання

- Dowiesz się jak uniknąć kosztownych błędów przy instalacji folii, które mogą zakończyć się reklamacją ze strony klienta i w efekcie stratami finansowymi oraz wizerunkowymi, bolesnymi, zwłaszcza na początku.

- Poznasz najbardziej efektywny sposób instalacji folii, co pozwala uzyskać najlepszą jakość w możliwie najkrótszym czasie, a to daje Tobie najwyższą rentowność ze sprzedawanych usług zabezpieczania pojazdów.

- Zdobędziesz uniwersalne i bezpieczne umiejętności w pracy z autami klientów, co pozwoli Ci z dnia na dzień włączyć oklejanie małych elementów do oferty.

- Bez trudu wygenerujesz extra zysk, ponieważ folie ochronne stanowią idealne uzupełnienie usługi aplikacji powłok ceramicznych i kwarcowych.

- Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia

Na szkoleniu:

Każdy z uczestników poczuje się jak zawodowiec – ma do dyspozycji tylko dla siebie wszystkie narzędzia jakimi pracują na co dzień profesjonalni aplikatorzy folii. Do dyspozycji są pełnowymiarowe makiety elementów aut zróżnicowane pod kątem trudności w oklejaniu oraz prawdziwe demo samochody od wymagających kształtach

KONTAKT Z NAMI

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Galeria

STEK POLAND Sp. z o.o. Św. Filipa 23/3 , Kraków 31-150